|
Pod koniec listopada biorę jako dodatkowy rozszerzoną, dobrze że test był taki a nie inny bo mnie troche zdopingował do nauki, niby 80% bez nauki to dużo, ale jakby dzisiejszą wiedzę przełożyć na poziom rozszerzony to może być naprawdę marnie...
Ostatnio edytowane przez igortsw : 03.11.2009 o godz. 16:06.
<<Każdy z nas ma własny patent by nie stac się JUDASZEM>>
|