Hamas_kr napisał(a):

Zawsze zaczynam Wisłą. Gram 4-5 sezonów i jak zwykle stwierdzam, że nie można nic ciekawego z polskim klubem osiągnąć. Zaczynam nową gre jakimś klubem z 4 ligi Anglii bądź Włoch i się wtedy zaczyna prawdziwa gra...
|
Trafiłeś pan w samo sedno. Dlatego najnowszą wersję zaczynam od Blue Square Premier czyli 5 ligi ang.

PS.
My się dziwimy, że nikt dużej kasy nie pompuje w polską lige, jak nawet gra komputerowa nam nadziei nie daje
