Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2279
Stary 03.11.2009, 14:29
Hamas_kr napisał(a):Wyświetl post
Zawsze zaczynam Wisłą. Gram 4-5 sezonów i jak zwykle stwierdzam, że nie można nic ciekawego z polskim klubem osiągnąć. Zaczynam nową gre jakimś klubem z 4 ligi Anglii bądź Włoch i się wtedy zaczyna prawdziwa gra...
Trafiłeś pan w samo sedno. Dlatego najnowszą wersję zaczynam od Blue Square Premier czyli 5 ligi ang.
PS.
My się dziwimy, że nikt dużej kasy nie pompuje w polską lige, jak nawet gra komputerowa nam nadziei nie daje
..
Odpowiedz cytując