Temat
:
Skorża byłym menedżerem Wisły
Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
#
2527
03.11.2009, 14:17
Cytat:
tylko o wyrwanie się z tego bagna tutaj i pogranie w Europie
O czym Ty marzysz, przyjedzie zwykły zespół z ligi Belgijskiej i zdominuje każdą drużynę w polskiej lidze począwszy od fizyczności po technikę. Europa jest nie dla nas.
westersyl