|
Ostroznosc odnosnie nowego kontraktu Skorzy u kibicow jest conajmniej dziwna. Kto nam zapewnil ostatnie dwa mistrzostwa Polski, a przede wszystkim kogo mamy lepszego z trenerow w zasiegu finansowym? Z mojego punktu widzenia po raz nikogo lepszego nie znajdziemy bo Skorza to najlepszy trener w Polsce. Owszem Styl gry naszego zespolu nie jest moze najlepszy, ale mam nadzieje na to ze jesli pilkarze zobacza ze bedzie stabilizacja oraz konkurencja w zespole a takze to nie oni tu rzadza to wezma sie do roboty. Oraz nigdy wiecej nie zignoruja "ogorkow" w Euro pucharach.
|