Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3749
Stary 03.11.2009, 13:53
A ja się obawiam, że Aquafresca zrozumiał że Squadra Azzurri to jednak za wysokie progi dla niego. A kadra Polski to szansa na regularne występy i promocję jego skromnej osoby. Tak więc grozi mu nagły napad patriotyzmu polskiego.

Z Boenischem jest podobnie, ale na lewej obronie jest problem. Natomiast co do napadu... Jakby Aquafresca był w formie, to byłoby o czym mówić. Ale nie jest.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując