|
Ludzie ,przestańcie już pierd...ć o tym 8 miejscu,bo każdy kto się interesował piłką dobrze wie ,że to miejsce było efektem maksymalnego olania ligi przez zawodników ,którzy wiedzieli iż nie ma już szans na mistrza.
A nie aktualnym układem sił w lidze....
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
|