Wyświetl pojedynczy post
Ikki
Senior Member
 
 
Od: 11.2008
Skąd: Aleksandrów Kujawski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2522
Stary 03.11.2009, 13:36
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Hmmm. Jak patrzę na nazwy niektórych drużyn grających w grupach LE to tak w ciemno sądzę, że tam gwiazd europejskiej piłki nie ma.
No nie ma, lecz to tyczy się wpadki z Levadią, od której wszystko się zaczęło. A LE gra pierwszy sezon, formuła prostego awansu do LM zaczęła obowiązywać od tego roku, więc za bardzo nie można też wybiegać, że przegrywamy ze wszystkimi i nie możemy awansować do LE za Skorży. Przed Levadią wszyscy wiemy jak wyglądała nasza kadra... gdyby Kirm nie trafił w poprzeczję albo napastnicy coś wykorzystali byśmy grali jeszcze na pewno 4 mecze w pucharach i wtedy można by było dyskutować jak obecna Wisła się prezentuje w Europie... niestety ten pamiętny mecz ustawił wszystko i do dzisiaj Skorża ponosi tego konsekwencje. W zeszłym roku był Beitar, Barcelona i Tottenham. Wisła jakoś wstydu w tych meczach nam nie przyniosła i pokazała, że z wielkimi klubami też potrafi walczyć. Tylko słychać głosy, że Skorża w Europie sobie z Wisłą nie radzi. To jego 3 sezon i mam nadzieję, że 3 podejście w przyszłym roku już będzie z sukcesem.
A w lidze... Wisła mimo corocznych osłabień walczy o mistrzostwo i jakoś nie chce odpuścić tylko zgarnia tytuł. Wciąż Wam mało
A co było przed Nim 8 miejsce w lidze, a z tego bagna Skorża nas wyciągnął.
Dajmy Skorży czas i zaufajmy mu.