Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2521
Stary 03.11.2009, 13:30
Maćku.
Masz 1906% poparcia z mojej strony.

W koncu jest trener ktory chce budować drużynę, tak jak budowac sie powinno. Ale cóż tam, grupa chce Ligi Mistrzów i trofeów od zaraz.
Zobaczcie które miejsce ma nasza reprezentacja, ktora w rankingu jest nasza liga, i wtedy proporcjonalnie oeniajcie nasze możliwości.
No tak Skorża za morde nie złapie, nie chleje wódki w trupa z nimi. No tak. Ale jakoś 8 drużyną ligi zdobył Mistrzostwo,a Zieniu miał sezon życia.
Rozumiem że wasza dezaprobata, to rezultat naszej tegorocznej słabej pozycji w lidze?
Aaa...no tak chodzi o styl. O styl zwyciestwa na Odrze, która sie broni w 11nastu, czy też na Arce, która broni sie w 12nastu.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno