Kamson napisał(a):

Nie nudzi wam się to granie Wisełką rok w rok?
|
Zawsze zaczynam Wisłą. Gram 4-5 sezonów i jak zwykle stwierdzam, że nie można nic ciekawego z polskim klubem osiągnąć. Zaczynam nową gre jakimś klubem z 4 ligi Anglii bądź Włoch i się wtedy zaczyna prawdziwa gra...
