Wyświetl pojedynczy post
Hamas_kr
Senior Member
 
 
Od: 02.2005
Skąd: S.K.M.K.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2275
Stary 03.11.2009, 13:28
Kamson napisał(a):Wyświetl post
Nie nudzi wam się to granie Wisełką rok w rok?
Zawsze zaczynam Wisłą. Gram 4-5 sezonów i jak zwykle stwierdzam, że nie można nic ciekawego z polskim klubem osiągnąć. Zaczynam nową gre jakimś klubem z 4 ligi Anglii bądź Włoch i się wtedy zaczyna prawdziwa gra...
Odpowiedz cytując