|
Senior Member
Od: 03.2009
Skąd: Krzeszowice
Offline
|
|
Kaszalot napisał(a): 
Ma ktos namiar na firme robiace bluzy kibicowskie z wlasnym nadrukiem?
Dobrze by bylo zeby byla mozliwosc nadruku nie tylko na klatce badz plecach ale tez w innych miejscach, np kaptur. I mozliwe byly bluzy ninja.
Prosze na pw
|
podbijam na nowa strone
|
|