Wyświetl pojedynczy post
igortsw
Senior Member
 
 
Od: 12.2006
Skąd: Ekonomiczny - od lat fanatyczny!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1919
Stary 03.11.2009, 13:21
DominoForza napisał(a):Wyświetl post
loo to grubo popisal ,mi nawet polowa z tego dostepnego miejsca by wystarczyla
Jak gościu zrobił całe zadanie kapnął się, że nie o to biega - skreślił, no i od nowa pisał, to nic dziwnego.

Nawet vlepki rozdawali do matury

Stavanger napisał(a):Wyświetl post
Zamknięte zadania były proste, zwykłe liczenie podstawianie do wzoru itp. Otwarte takie sobie, ale nie były też najgorsze. BTW : Ile wyszło równanie prostej równoległej w tym otwartym za 2 punkty ?
Wiem ze współczynnik a=-2 ale nie nie pamietam ile b wiec równanie prostej f(x)=-2x+(jakieś b) - jeśli mówimy oczywiście o tym samym zadaniu.


P.S. Podobno od 14 wyniki mogą ujawnić w necie.
Ostatnio edytowane przez igortsw : 03.11.2009 o godz. 13:30.
<<Każdy z nas ma własny patent by nie stac się JUDASZEM>>
Odpowiedz cytując