DominoForza napisał(a):

|
loo to grubo popisal ,mi nawet polowa z tego dostepnego miejsca by wystarczyla
|
Jak gościu zrobił całe zadanie kapnął się, że nie o to biega - skreślił, no i od nowa pisał, to nic dziwnego.
Nawet vlepki rozdawali do matury
Stavanger napisał(a):

Zamknięte zadania były proste, zwykłe liczenie podstawianie do wzoru itp. Otwarte takie sobie, ale nie były też najgorsze. BTW : Ile wyszło równanie prostej równoległej w tym otwartym za 2 punkty ?
|
Wiem ze współczynnik a=-2 ale nie nie pamietam ile b wiec równanie prostej f(x)=-2x+(jakieś b) - jeśli mówimy oczywiście o tym samym zadaniu.
P.S. Podobno od 14 wyniki mogą ujawnić w necie.