Wyświetl pojedynczy post
kristos
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: A JAK MYŚLICIE?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2514
Stary 03.11.2009, 12:52
Maciuś napisał(a):Wyświetl post
Nowy kontrakt to nagroda za co?
Ja tak samo jak pan_premier uwazam ze Skorza powinien dostac kontrakt na rok, albo wejdzie do grupy LM albo PE albo do widzenia.
Coś mi się zdaje ,że nowy kontrakt dla trenera może posiadać jakąś klauzulę zawierającą zrzeczenie się ewentualnych roszczeń na wypadek nagłego zwolnienia z zajmowanego stanowiska.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......