Maciuś napisał(a):

Nowy kontrakt to nagroda za co?
Ja tak samo jak pan_premier uwazam ze Skorza powinien dostac kontrakt na rok, albo wejdzie do grupy LM albo PE albo do widzenia.
|
Coś mi się zdaje ,że nowy kontrakt dla trenera może posiadać jakąś klauzulę zawierającą zrzeczenie się ewentualnych roszczeń na wypadek nagłego zwolnienia z zajmowanego stanowiska.