Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2513
Stary 03.11.2009, 12:52
Cieszę się, że jest tu tak wielu rozsądnych użytkowników. Też jestem zdania, że Wisła pod wodzą Skorży nie idzie do przodu. Ba, nawet nie stoi w miejscu, a regularnie się cofa. Chyba nikt już nie ma wątpliwości, że pierwszy sezon pod jego wodzą był sukcesem nie ze względu na jego podejście do piłkarzy, a ze względu na grę Kosowskiego i życiową formę Zieńczuka i Brożka. Teraz, kiedy drużynie idzie słabo (nie oszukujmy się- kiedy ostatnio wygraliśmy WAŻNY, "szlagierowy" mecz? Najlepiej na wyjeździe?) Skorża nie potrafi zrobić nic, aby ten stan rzeczy zmienić. Wygrywamy dlatego, że mamy lepszych zawodników, a nie dlatego, że mamy lepszy zespół i to jest wina trenera. Jeśli nie zobaczę większego zaangażowania ze strony piłkarzy, Brożka w końcu regularnie strzelającego gole (z tego rozlicza się napastnika, a nie z ilości asyst- moim zdaniem błędem Skorży jest wycofanie tak szybkiego piłkarza i nadanie mu roli "cofniętego napastnika" :[ ) i Wisły w końcu wygrywającej w meczach "szlagierowych", to trzeba pomyśleć o zmianie trenera, bo to będzie znaczyło, że ten nie potrafi wykorzystać potencjału drużyny. Wygrywać z Piastem czy Odrą W. będziemy zawsze, ale czy to da przetarcie przed meczami z tuzami pokroju Levadii? Wątpię.
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/