|
Pytanie nie powinno brzmieć "czy dobrze, że ze Skorżą przedłuży się kontrakt" ale "czy mamy sensowną alternatywę dla Skorży w obecnych warunkach".
Wg mnie nie mamy.
Co nie znaczy oczywiście, że trener ma mieć nieograniczony kredyt zaufania i bezkarnie powtórzyć np. wpadkę jak z Levadią.
|