Wyświetl pojedynczy post
Amptiq
Senior Member
 
Od: 09.2006
Skąd: "Dzielnica V" Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3986
Stary 03.11.2009, 12:47
Tuman napisał(a):Wyświetl post
Wie ktoś jakim cudem oni tak lecą?!
Mają windsuit - taki kombinezon w którym masz między nogami i rękami materiał przez co możesz sunąć w powietrzu. http://en.wikipedia.org/wiki/Wingsuit_flying
Odpowiedz cytując