Temat
:
Śmieszne zdjęcia, filmiki, itp.
Wyświetl pojedynczy post
Amptiq
Senior Member
Od: 09.2006
Skąd: "Dzielnica V" Kraków
Offline
#
3986
03.11.2009, 12:47
Tuman
napisał(a):
Wie ktoś jakim cudem oni tak lecą?!
Mają windsuit - taki kombinezon w którym masz między nogami i rękami materiał przez co możesz sunąć w powietrzu.
http://en.wikipedia.org/wiki/Wingsuit_flying
Amptiq
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Amptiq
Znajdź inne posty napisane przez Amptiq