Wyświetl pojedynczy post
GemHZR
Senior Member
 
Od: 02.2005
Skąd: z partyzanta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3748
Stary 03.11.2009, 12:39
Aquafresci nie będzie bo się zdeklarował, że chce grać w reprezentacji Włoch. Teraz nie strzela goli, ale tam można się znaleźć po jednej dobrej rundzie(nie na stałe ofkors, ale zadebiutować). Myślę, że będzie wolał nawet powalczyć dłużej o powołanie do Włoch, niż teraz przekreślić sobie taką szansę.
Daj se spokój lepiej, weź po jednym nalej...
Odpowiedz cytując