Wyświetl pojedynczy post
kolarz90
Senior Member
 
Od: 04.2007
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1160
Stary 03.11.2009, 12:34
Wisła - Legia 2:0

Skład: Pawełek - Alvarez, Jop, Marcelo, Piotr Brożek - Łobodziński, Diaz, Jirsak, Kirm - Małecki, Paweł Brożek
Zmiany: Ćwielong, Garguła, Burliga
Bramki: Małecki, Jirsak
Ostatnio edytowane przez kolarz90 : 05.11.2009 o godz. 15:58.