Wy¶wietl pojedynczy post
Maciu¶
bananowy chłopiec
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2511
Stary 03.11.2009, 12:31
Nowy kontrakt to nagroda za co?
Ja tak samo jak pan_premier uwazam ze Skorza powinien dostac kontrakt na rok, albo wejdzie do grupy LM albo PE albo do widzenia.