Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
luc
Member
Od: 02.2005
Offline
#
12112
03.11.2009, 12:16
Zepsuło mi się auto, a potrzebuje dojechać jutro na spotkanie do Modlnicy, czym się tam najlepiej dostać na 10 rano? Jakieś autobusy busy, jeśli tak to skąd odjeżdżają?
z góry dzięki
luc
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do luc
Znajdź inne posty napisane przez luc