Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4110
Stary 03.11.2009, 09:17
pysio napisał(a):Wyświetl post


przecież koleś ma już ponad 35 lat, nie chcemy w Wiśle domu starców przecież.. Cleber ok, ale Onyszko i Cleber no bez jaj..
A jak Szczęsny przychodził to pewnie płakałeś i wierzgałeś nogami że za stary. Bramkarze starzeją się najpóźniej a w dodatku bramkarz powinien być choć nieco walnięty.
Odpowiedz cytując