pysio napisał(a):


przecież koleś ma już ponad 35 lat, nie chcemy w Wiśle domu starców przecież.. Cleber ok, ale Onyszko i Cleber no bez jaj..
|
A jak Szczęsny przychodził to pewnie płakałeś i wierzgałeś nogami że za stary. Bramkarze starzeją się najpóźniej a w dodatku bramkarz powinien być choć nieco walnięty.