Wyświetl pojedynczy post
Mango
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2008
Stary 03.11.2009, 08:40
yoda79 napisał(a):Wyświetl post
Mi się wydaje,że będzie-TVP ma możliwość transmitowania 2 meczów w rundzie,a na razie był 1. Poza tym innych "hitów" w naszej "ekstraklasie" nie będzie (chyba,że nasze derby chcą transmitować).
Jak widać derby nie są atrakcyjne z reszta co sie dziwić skoro pasiaki grzeją samą otchłań tabeli ...
Odpowiedz cytując