yoda79 napisał(a):

|
Mi się wydaje,że będzie-TVP ma możliwość transmitowania 2 meczów w rundzie,a na razie był 1. Poza tym innych "hitów" w naszej "ekstraklasie" nie będzie (chyba,że nasze derby chcą transmitować).
|
Jak widać derby nie są atrakcyjne

z reszta co sie dziwić skoro pasiaki grzeją samą otchłań tabeli ...
