Wyświetl pojedynczy post
maRgrabkarz
Senior Member
 
Od: 03.2006
Skąd: Puchowe Zbocze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3625
Stary 03.11.2009, 02:08
harthausen napisał(a):Wyświetl post
to czasem nie nasz trener, ten po lewej? Zdjęcie z wczorajszego meczu Ruchu w Warszawie.


Widać, że chłop poważnie pochodzi do następnego spotkania

(Autor: Marcin Szymczyk, Robert Kuligowski Źródło: Legia.Net)
hehe zdjecie wyglada tak jakby cichaczem dostal sie na stadion kupujac bilet w kasie, nikt go nie zauwazyl i dopiero na fotce mającej na celu sfotografowanie Piekarskiego wyszlo ze tam byl.
Odpowiedz cytując