Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
maRgrabkarz
Senior Member
Od: 03.2006
Skąd: Puchowe Zbocze
Offline
#
3625
03.11.2009, 02:08
harthausen
napisał(a):
to czasem nie nasz trener, ten po lewej? Zdjęcie z wczorajszego meczu Ruchu w Warszawie.
Widać, że chłop poważnie pochodzi do następnego spotkania
(Autor:
Marcin Szymczyk, Robert Kuligowski
Źródło:
Legia.Net
)
hehe zdjecie wyglada tak jakby cichaczem dostal sie na stadion kupujac bilet w kasie, nikt go nie zauwazyl i dopiero na fotce mającej na celu sfotografowanie Piekarskiego wyszlo ze tam byl.
maRgrabkarz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do maRgrabkarz
Znajdź inne posty napisane przez maRgrabkarz