Wyświetl pojedynczy post
KoPer
I am what I am
 
 
Od: 09.2004
Skąd: Wola J.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2261
Stary 02.11.2009, 23:32
tomekk81 napisał(a):Wyświetl post
A to wiem o co chodzi. Chyba Musisz za każdym razem montować ten ściągnięty obraz płyty. Jak będzie i wyskakiwało menu instalacyjne, to po prostu je wyłączaj i odpalaj grę. Powinno zadziałać.
nic z tego :(
Odpowiedz cytując