|
I am what I am
Od: 09.2004
Skąd: Wola J.
Offline
|
#2261

02.11.2009, 23:32
|
tomekk81 napisał(a): 
A to wiem o co chodzi. Chyba Musisz za każdym razem montować ten ściągnięty obraz płyty. Jak będzie i wyskakiwało menu instalacyjne, to po prostu je wyłączaj i odpalaj grę. Powinno zadziałać.
|
nic z tego :(
|
|