Wyświetl pojedynczy post
kacap
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12109
Stary 02.11.2009, 23:22
kuba-wisla napisał(a):Wyświetl post
Czy także macie problem z pobieraniem na rapidzie? ciągle wyskakuje mi komunikat abym sprobował za 2 minuty. Nie ściągałem nic od wczoraj wieczora więc nie chodzi o przekroczony limit. Dzieje mi sie tak od 15 pare dni temu miałem podobnie i nie wiem jak to ogarnąć.
też mam problemy z rapidem.

czekałem i 15 minut, ale dalej nie mogłem ściągać bo jestem w końcu normalnym userem.
Ale jakiejś zależności nie ma, bo raz z interner exploerera nie mogłem, ale po chwili już z opery tak...

Ale na allegro można za 3 zł kupić całodniowy nielimitowany dostęp do rapida i można ściągać ile wlezie.
Odpowiedz cytując