|
Oj, jak ja bym bardzo chcial takiego bandziora w skladzie Wiselki !! Kazda druzyna walczaca o "cos" poza talentem musi miec takze takiego zwyklego " hama" w skladzie. Lizusami i grzecznymi chlopczykami jeszcze nikt nic nie wygral. Wisla musi miec swowjego twardziela. Malecki ... jest za maly aby grac ta role.
czekamy.
|