Wyświetl pojedynczy post
DarekW
Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4108
Stary 02.11.2009, 23:19
Oj, jak ja bym bardzo chcial takiego bandziora w skladzie Wiselki !! Kazda druzyna walczaca o "cos" poza talentem musi miec takze takiego zwyklego " hama" w skladzie. Lizusami i grzecznymi chlopczykami jeszcze nikt nic nie wygral. Wisla musi miec swowjego twardziela. Malecki ... jest za maly aby grac ta role.

czekamy.
Odpowiedz cytując