Wyświetl pojedynczy post
MichauSzczu
Banita
 
Od: 08.2009
Skąd: Shhu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1914
Stary 02.11.2009, 22:45
igortsw napisał(a):Wyświetl post
Jutro próbna z matmy, w radio trąbią że ludzie obgryzają paznokcie, a ja chyba jestem nie normalny bo się cieszę, że nie ma lekcji jutro
To tak jak ja I powiem Ci z doswiadczenia ze jest to jedyne rozsądne podejscie do matury próbnej
Odpowiedz cytując