igortsw napisał(a):

Jutro próbna z matmy, w radio trąbią że ludzie obgryzają paznokcie, a ja chyba jestem nie normalny bo się cieszę, że nie ma lekcji jutro
|
To tak jak ja

I powiem Ci z doswiadczenia ze jest to jedyne rozsądne podejscie do matury próbnej
