Temat
:
Matura//Po maturze...??
Wyświetl pojedynczy post
Mateuusz
Senior Member
Od: 05.2009
Skąd: Gdów
Offline
#
1911
02.11.2009, 22:07
unpredictable_wislaczka
napisał(a):
Nie patrzcie na wyniki z próbnych
Można łatwo spocząć na laurach, wiem to po sobie
ed: Mateuusz ale to raczej podbudowuje
bo można się zacząć więcej uczyć
zeby sie uczyc trzeba
zrozumiec
a ja ni w zab majcy nie kumam
Powód: to zrozum, że nikt Cię nie rozumie w takim języku ... klawiatura się zacięła czy co ?
Ostatnio edytowane przez Romy S. : 02.11.2009 o godz. 22:32.
Mateuusz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Mateuusz
Znajdź inne posty napisane przez Mateuusz