Wyświetl pojedynczy post
kuba-wisla
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12107
Stary 02.11.2009, 22:03
Czy także macie problem z pobieraniem na rapidzie? ciągle wyskakuje mi komunikat abym sprobował za 2 minuty. Nie ściągałem nic od wczoraj wieczora więc nie chodzi o przekroczony limit. Dzieje mi sie tak od 15 pare dni temu miałem podobnie i nie wiem jak to ogarnąć.
Jazda Jazda Jazda BIAŁA GWIAZDA!!!!!!!!
Odpowiedz cytując