|
Czy także macie problem z pobieraniem na rapidzie? ciągle wyskakuje mi komunikat abym sprobował za 2 minuty. Nie ściągałem nic od wczoraj wieczora więc nie chodzi o przekroczony limit. Dzieje mi sie tak od 15 pare dni temu miałem podobnie i nie wiem jak to ogarnąć.
Jazda Jazda Jazda BIAŁA GWIAZDA!!!!!!!!
|