Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
DominoForza
Senior Member
Od: 12.2007
Skąd: Fox River
Offline
#
12106
02.11.2009, 22:02
Proud
napisał(a):
potrzebuję hasła reklamującego Polske, po angielsku
jakiegoś krótkiego i prostego
bardzo proszę
POLAND - ALKOHOLAND
kacap
napisał(a):
witam, mam pytanie odnośnie III rzeszy a dokładniej ich symboli..
Skąd taka rozbieżność w różnych filmach , w książkach od historii i w sieci.
Niemiecki orzeł jak w końcu ma mieć ten łeb obrócony ?
W lewo czy prawo ?
z góry dziękuje za odp
zoba tutaj
http://pl.wikipedia.org/wiki/Godło_III_Rzeszy
Ostatnio edytowane przez DominoForza : 02.11.2009 o godz. 22:07.
.....
DominoForza
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do DominoForza
Znajdź inne posty napisane przez DominoForza