Wyświetl pojedynczy post
DominoForza
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Fox River

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12106
Stary 02.11.2009, 22:02
Proud napisał(a):Wyświetl post
potrzebuję hasła reklamującego Polske, po angielsku jakiegoś krótkiego i prostego

bardzo proszę
POLAND - ALKOHOLAND

kacap napisał(a):Wyświetl post
witam, mam pytanie odnośnie III rzeszy a dokładniej ich symboli..

Skąd taka rozbieżność w różnych filmach , w książkach od historii i w sieci.

Niemiecki orzeł jak w końcu ma mieć ten łeb obrócony ?

W lewo czy prawo ?









z góry dziękuje za odp
zoba tutaj http://pl.wikipedia.org/wiki/Godło_III_Rzeszy
Ostatnio edytowane przez DominoForza : 02.11.2009 o godz. 22:07.
.....
Odpowiedz cytując