Wyświetl pojedynczy post
vaazon
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2254
Stary 02.11.2009, 21:48
GJ1906 napisał(a):Wyświetl post
Trener mówi mi że moi zawodnicy nie skupiają się na dobrej grze ze słabszymi rywalami, w LM kosmiczny wynik z Olympiakosem u siebie 7-3 (przegrał wszystkie mecze w grupie, nie wiem czemu taki cieniutki), a następny mecz na Lechu i dostałem 6-0 w plecy O_O
Może zła rozmowa motywacyjna, poza tym na słabszych rywali ustawiaj wysoki pressing i agresywną grę.
Odpowiedz cytując