Wyświetl pojedynczy post
GJ1906
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Podlasie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2251
Stary 02.11.2009, 21:34
Trener mówi mi że moi zawodnicy nie skupiają się na dobrej grze ze słabszymi rywalami, w LM kosmiczny wynik z Olympiakosem u siebie 7-3 (przegrał wszystkie mecze w grupie, nie wiem czemu taki cieniutki), a następny mecz na Lechu i dostałem 6-0 w plecy O_O
Odpowiedz cytując