|
Trener mówi mi że moi zawodnicy nie skupiają się na dobrej grze ze słabszymi rywalami, w LM kosmiczny wynik z Olympiakosem u siebie 7-3 (przegrał wszystkie mecze w grupie, nie wiem czemu taki cieniutki), a następny mecz na Lechu i dostałem 6-0 w plecy O_O
|