|
Wisła - Legia 2-0
Pawełek - Alvarez, Diaz, Marcelo, Piotr Brożek - Łobodziński, Cantoro, Jirsak, Kirm - Małecki, Paweł Brożek
Bramki: Paweł Brożek, Małecki
Zmiany: Garguła, Ćwielong, Burliga
Ostatnio edytowane przez Krystian168 : 05.11.2009 o godz. 15:46.
|