Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
bondTSW
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: GN

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2420
Stary 02.11.2009, 21:24
A skąd wiadomo że bilety kupowały dziś osoby które nie miały tych 4 spotkań w Sc. Zainteresowanie tym meczem jest takie sobie... wiec po bilety przyszli Ci co jeżdżą regularnie, a nawet jak ktoś był mniej razy niż wymagane 4 lub nawet pierwszy raz się wybiera to tych osób wiele nie było... i nie ma o co płakać.
Powód: jest, nie jest
Ostatnio edytowane przez bondTSW : 02.11.2009 o godz. 21:25.
...CIERPIENIE KSZTAŁTUJE CHARAKTER!
Odpowiedz cytując