Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
wislabielany
Senior Member
Od: 12.2006
Skąd: Krk
Offline
#
2418
02.11.2009, 21:02
O której mniej więcej wyjazd z Krakowa? Około 4h przed meczem jak to było przed meczem z Piastem czy wcześniej z jakichś względów?
Wisła Pany
wislabielany
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wislabielany
Znajdź inne posty napisane przez wislabielany