|
Tak będzie dopóki nie wprowadzimy internetowej sprzedaży biletów. Masz swoje konto, kartę i na nią nabijasz bilet! Kasę przelewasz i gitara... Na naszym nowoczesnym stadionie musi być takie rozwiązanie! A nie ,żeby człowiek co tydzień jechał po bilet na mecz u "siebie", zapisać się na wyjazd(np.Kielce) a później jeszcze po odbiór biletów! Nawet Widzew już ma taki system i sprawdza się podobno całkiem dobrze !
|