Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
jaro1985r
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2417
Stary 02.11.2009, 20:54
Tak będzie dopóki nie wprowadzimy internetowej sprzedaży biletów. Masz swoje konto, kartę i na nią nabijasz bilet! Kasę przelewasz i gitara... Na naszym nowoczesnym stadionie musi być takie rozwiązanie! A nie ,żeby człowiek co tydzień jechał po bilet na mecz u "siebie", zapisać się na wyjazd(np.Kielce) a później jeszcze po odbiór biletów! Nawet Widzew już ma taki system i sprawdza się podobno całkiem dobrze !
Odpowiedz cytując