Wyświetl pojedynczy post
vaazon
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2246
Stary 02.11.2009, 20:52
Mogę wam polecić paru grajków z ligi szkockiej, nie wiem czy będą zainteresowani grą w polskiej ekstraklasie, ale na pewno macie większe szanse na sprowadzenie ich niż Wilshera
Ross Forbes PŚ OPŚ świetne kopyto w nodze, bramkarze lądują w siatce po jego strzałach (no trochę przesadzam)
Tom Hateley PŚ dobry w destrukcji, jak i w ataku pozycyjnym,
Jim O'Brien motor napędowy na prawym skrzydle,
Robert McHugh, imponuje w sparingach rezerw, ale na szkocką ekstraklasę nadal za słaby, od scoutów dostaje 4 gwiazdki w raporcie rozwoju.

Spoglądam na Wisłę i w mojej grze zaszło pare zmian:
- sprzedali Marcelo i Małeckiego,
- Głowacki siedzi na ławie, gra Tadeusz Socha
- sprowadzili Piotra Świerczewskiego i Malinowskiego DM (też dziadek)
- kupili za prawie 7 mln napastnika z Chile
- grali w lidze mistrzów, raz zremisowali z Athletico Madrid, bilans bramek 1:14
- Cebanu broni świetnie, dużo czystych kont, ocena powyżej 7.1, a Pawełek 6.8 dużo puszcza,
- Legia 8 miejsce, Lech 5, Korona 2, Cracovia 3 :o
Ostatnio edytowane przez vaazon : 02.11.2009 o godz. 20:55.
Odpowiedz cytując