|
Shortliste importujesz na ekranie listy zyczeń, co do treningu Tug'a to mniej więcej obciążenie jest średnie i bez rotacji w składzie często może dochodzić do kontuzji i przemęczenia, ale wzrost statystyk jest bardziej zauważalny niż na defaultowym treningu.
Co do bramkarza to np. ja na początku nie mogłem go kupić, nie chciał przejść, po 1szym sezonie i przegranej w 1/8 LM w końcu się zgodził, zapłaciłem bodajże 600 tys €, a w klauzuli ma wpisane 2,1 mln €
|