Wyświetl pojedynczy post
walkeroo
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1743
Stary 02.11.2009, 19:26
Szaliki Zagraniczne:

http://allegro.pl/show_item.php?item=804398612

i dla kolekcjonerów posiadam medal zloty Orange Ekstraklasy za sezon 2007-2008 jakie mieli na sobie piłkarze....jak cos to priv...!

http://img340.imageshack.us/i/pb020963.jpg/

http://img256.imageshack.us/img256/3503/pb020967.jpg
Ostatnio edytowane przez walkeroo : 02.11.2009 o godz. 19:29.
Odpowiedz cytując