Szaliki Zagraniczne:
http://allegro.pl/show_item.php?item=804398612
i dla kolekcjonerów posiadam medal zloty Orange Ekstraklasy za sezon 2007-2008 jakie mieli na sobie piłkarze....jak cos to priv...!
http://img340.imageshack.us/i/pb020963.jpg/
http://img256.imageshack.us/img256/3503/pb020967.jpg