|
Poza okienkiem transferowym podpisywać umowy mogą jedynie zawodnicy bez kontraktu, i to tylko Ci którzy bez kontraktu pozostawali przed końcem owego okienka. Czy jakoś tak
Generalnie przepisy są tak skonstruowane, że nie da się rozwiązać polubownie kontraktu w trakcie sezonu, żeby podpisać z innym klubem, bo wtedy okres transferowy byłby bez sensu - piłkarze rozwiązaywali by swoje kontrakty "za małą gratyfikacją" a następnie podpisywali nowe.
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
|