Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2411
Stary 02.11.2009, 19:04
Tuman napisał(a):Wyświetl post
Byłem dzisiaj po bilet o 12, i bylo zapisanych ponad 600 osób. Koleś z WŚ poinformował mnie że 'niby jest to pierwszeństwo ale sprzedajemy bilety'. Kpina.
Ale po co mają zwlekać jak jest małe zainteresowanie, wiec i tak starczy dla tych co byli 4 razy.
Odpowiedz cytując