Tuman napisał(a):

|
Byłem dzisiaj po bilet o 12, i bylo zapisanych ponad 600 osób. Koleś z WŚ poinformował mnie że 'niby jest to pierwszeństwo ale sprzedajemy bilety'. Kpina.
|
Ale po co mają zwlekać jak jest małe zainteresowanie, wiec i tak starczy dla tych co byli 4 razy.