Tuman napisał(a):

|
Byłem dzisiaj po bilet o 12, i bylo zapisanych ponad 600 osób. Koleś z WŚ poinformował mnie że 'niby jest to pierwszeństwo ale sprzedajemy bilety'. Kpina.
|
Szczerze mówiąc spodziewałem się czegoś takiego. Podobnie było z karnetami - w okresie dla przedłużających osoby nie mające karnetów mogły je nabywać. Gdyby wszystko wyprzedano dzisiaj to byłby to skandal i jawne oszustwo a tak to pewnie sprawa sie rozejdzie. No nic ja ide jutro przed południem, więc pewnie bilety jeszcze będą.