Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Ala1955
Czarownica
Od: 04.2008
Skąd: z Łysej Góry
Offline
#
2408
02.11.2009, 18:48
jaitylkoja
napisał(a):
Odpowie mi ktoś, czy będę mógł jutro bilet dla mnie i dla kolegi, jak będę miał jego dowód?
Nawet nie musisz mieć jego dowodu - wystarczy tylko, że będziesz znał jego imię, nazwisko i PESEL
"Jesteśmy dumą tego miasta..."
Ala1955
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Ala1955
Znajdź inne posty napisane przez Ala1955