Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Ala1955
Czarownica
 
 
Od: 04.2008
Skąd: z Łysej Góry

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2408
Stary 02.11.2009, 18:48
jaitylkoja napisał(a):Wyświetl post
Odpowie mi ktoś, czy będę mógł jutro bilet dla mnie i dla kolegi, jak będę miał jego dowód?
Nawet nie musisz mieć jego dowodu - wystarczy tylko, że będziesz znał jego imię, nazwisko i PESEL
"Jesteśmy dumą tego miasta..."
Odpowiedz cytując