Wyświetl pojedynczy post
FredzIo
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5480
Stary 02.11.2009, 17:42
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
No z tym D to sa kpiny.

W zeszlym sezonie jak jeszcze mecz byly na Reymonta to sie zastanawialem jak to mozliwe ze wchodzmimy i wychodzimy z tego sektora jak bydlo ,jakims 2 waskim dojsciami.Jak to mozliwe ze nikt juz WTEDY nic nie robil.

Do teraz czytam ze dalej nic nie wyloniono ,kogos kto by nawet prace zaczal.....naprawde ręce opadaja jak dzialaja w tym klubie.
Stadion nie jest własnoscią klubu, tylko miasta. Nie klub zajmuje się budowaniem, ani wykańczaniem stadionu, więc nie napierdalaj bezsensu, jak nie masz o sprawie pojęcia.
Bogusław Cupiał napisał(a):
Kochałem Wisłę, kiedy byłem jej kibicem i kocham dzisiaj, bo to jest mój klub..
Odpowiedz cytując