Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5478
Stary 02.11.2009, 17:20
No z tym D to sa kpiny.

W zeszlym sezonie jak jeszcze mecz byly na Reymonta to sie zastanawialem jak to mozliwe ze wchodzmimy i wychodzimy z tego sektora jak bydlo ,jakims 2 waskim dojsciami.Jak to mozliwe ze nikt juz WTEDY nic nie robil.

Do teraz czytam ze dalej nic nie wyloniono ,kogos kto by nawet prace zaczal.....naprawde ręce opadaja jak dzialaja w tym klubie.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując