|
No z tym D to sa kpiny.
W zeszlym sezonie jak jeszcze mecz byly na Reymonta to sie zastanawialem jak to mozliwe ze wchodzmimy i wychodzimy z tego sektora jak bydlo ,jakims 2 waskim dojsciami.Jak to mozliwe ze nikt juz WTEDY nic nie robil.
Do teraz czytam ze dalej nic nie wyloniono ,kogos kto by nawet prace zaczal.....naprawde ręce opadaja jak dzialaja w tym klubie.
|