Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2962
Stary 02.11.2009, 17:01
Podaja ze Radolski polecial z Dysko-Polo

Ekstraklasa: trener zwolniony

http://sport.onet.pl/74331,1248675,2...wiadomosc.html


Pisze ze sciagaja kogos z zagranicy...

w sumie nie dziwie sie ,bo kto z polskich trenejro pakowal by sie w bagienko i panem Wojciechowskim?to musi byc ktos "nie w temacie" zeby nie wiedzial co sie dzieje/dzialo wczesniej w tym klubie
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując