Podaja ze Radolski polecial z Dysko-Polo
Ekstraklasa: trener zwolniony
http://sport.onet.pl/74331,1248675,2...wiadomosc.html
Pisze ze sciagaja kogos z zagranicy...
w sumie nie dziwie sie ,bo kto z polskich trenejro pakowal by sie w bagienko i panem Wojciechowskim

?to musi byc ktos "nie w temacie" zeby nie wiedzial co sie dzieje/dzialo wczesniej w tym klubie
