brylant17 napisał(a):

na głównej wislakrakow.com pisze
Przypomnijmy, że Brazylijczyk już od kilku tygodni nie jest związany kontraktem z Terekiem Grozny.
|
TWSD już poprawiło.
Cleber ma miejsce w pierwszym składzie. Może i coś negocjuje, ale jakoś trudno uwierzyć by na dniach zastąpił Głowę zagrawszy dwa dni temu w tamtejszej drużynie pełne 90 minut. To raczej pobożne życzenia.