u Ruskich wiadomo że nic niewaidomo
mam nieszane uczucia co do powrotu Clebera
na myśl o Jopie grającym przez resztę rundy robi mi się słabo , dużo niepewnych zagrań pojedynki głowkowe praktycznie wszystkie przegrane
Cleber nie już tym samym zawodnikiem , już w ostanich tygodniach w Wiśle grał słabo a teraz to już nic niewiadomo , mineło ponad pół roku a on zaliczał grę w środku pomocy , dziwne poniewaz moim zdaniem Cleber nie nadaje się na tę pozycje... możliwe że były to tylko fanaberie trenera