Wyświetl pojedynczy post
madenn
Senior Member
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16303
Stary 02.11.2009, 16:22
u Ruskich wiadomo że nic niewaidomo

mam nieszane uczucia co do powrotu Clebera
na myśl o Jopie grającym przez resztę rundy robi mi się słabo , dużo niepewnych zagrań pojedynki głowkowe praktycznie wszystkie przegrane
Cleber nie już tym samym zawodnikiem , już w ostanich tygodniach w Wiśle grał słabo a teraz to już nic niewiadomo , mineło ponad pół roku a on zaliczał grę w środku pomocy , dziwne poniewaz moim zdaniem Cleber nie nadaje się na tę pozycje... możliwe że były to tylko fanaberie trenera
Odpowiedz cytując