Wyświetl pojedynczy post
Wicked
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków - Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5476
Stary 02.11.2009, 15:45
Tak nachodzi mnie myśl, czy np SKWK, albo klub nie mógłby się dogadać z wykonawca, tak aby np co 2 tygodnie przedstawiano raport z tego co zostało wykonane i co jest planowane na następny tydzień, oraz co ważniejsze aby upoważnili kogoś kto mógłby raz na jakiś czas odpowiadać na nurtujące nas kibiców pytania (oczywiście ilość i treść pytań w ramach zdrowego rozsądku)
ULTRAS NOWA HUTA
Odpowiedz cytując