Tak nachodzi mnie myśl, czy np SKWK, albo klub nie mógłby się dogadać z wykonawca, tak aby np co 2 tygodnie przedstawiano raport z tego co zostało wykonane i co jest planowane na następny tydzień, oraz co ważniejsze aby upoważnili kogoś kto mógłby raz na jakiś czas odpowiadać na nurtujące nas kibiców pytania

(oczywiście ilość i treść pytań w ramach zdrowego rozsądku)