|
Senior Member
Offline
|
#2954

02.11.2009, 15:39
|
FredzIo napisał(a): 
|
Ja tam wole takich kibiców, niż takie ****y jak siedzą w Anglii, ani dopingu ani nic. Jedyne to pogwiżdzą na swoich jak im sie gra nie podoba, a tak to siedza na dupach, żadnego dopingu. A do takiej sytuacji chcą doprowadzić na Legii.
|
Ile masz lat?
|
|