Wyświetl pojedynczy post
andalemono
Senior Member
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2954
Stary 02.11.2009, 15:39
FredzIo napisał(a):Wyświetl post
Ja tam wole takich kibiców, niż takie ****y jak siedzą w Anglii, ani dopingu ani nic. Jedyne to pogwiżdzą na swoich jak im sie gra nie podoba, a tak to siedza na dupach, żadnego dopingu. A do takiej sytuacji chcą doprowadzić na Legii.
Ile masz lat?
Odpowiedz cytując