Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
kacap
Senior Member
Od: 07.2009
Offline
#
12101
02.11.2009, 15:32
witam, mam pytanie odnośnie III rzeszy a dokładniej ich symboli..
Skąd taka rozbieżność w różnych filmach , w książkach od historii i w sieci.
Niemiecki orzeł jak w końcu ma mieć ten łeb obrócony ?
W lewo czy prawo ?
z góry dziękuje za odp
kacap
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kacap
Znajdź inne posty napisane przez kacap