Wyświetl pojedynczy post
kacap
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12101
Stary 02.11.2009, 15:32
witam, mam pytanie odnośnie III rzeszy a dokładniej ich symboli..

Skąd taka rozbieżność w różnych filmach , w książkach od historii i w sieci.

Niemiecki orzeł jak w końcu ma mieć ten łeb obrócony ?

W lewo czy prawo ?









z góry dziękuje za odp
Odpowiedz cytując